صفحه نخستآموزش

آموزش


 

توسعه کشور و ارتقاء استاندارد تولید مستلزم بهبود و ارتقاء کیفیت مدیریت در سازمانهای اقتصادی و تولیدی است.  با توجه به اینکه بهبود مدیریت میتواند در افزایش بهره وری نقش بسزایی داشته باشد و با توجه به اهمیت مدیریت در رشد و ارتقاء سازمانها و بنگاههای اقتصادی، نظامهای آموزشی و تحقیق در حوزه مدیریت را از نظر کیفی و کمی به سرعت توسعه داده اند.


امروزه افرادی که از مسیر دانشگاه به سمت بازار کار حرکت می کنند، با نوعی تفاوت اساسی در دانش تئوریک خود و نیاز بازار کار مواجه می شوند که این مسئله باعث سخت تر شدن پذیرش متقاضیان کار توسط کارفرمایان شده و در نهایت منجر به شرایطی از قبیل داشتن حداقل "چند سال سابقه کاری "از سوی مدیران محترم تولید می شود. از سوی دیگر متقاضیان کار جایی را برای کسب "چند سال سابقه" نمی یابند.


در سال های اخیر تلاش هایی برای جبران خلاء آموزش های دانشگاهی و نیاز بازار کار از طریق ارائه آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای صورت پذیرفته و به گفته مقامات فعال در این حوزه، اینگونه آموزش ها توانسته مشکلات ورود به بازار کار، کارجویان دانشگاهی را تا 90 درصد حل کند.


 با توجه به نیاز صنایع مختلف کشورمان به نیروی متخصص ماهر و عدم وجود این آموزشهای مهارتی در سیستم آموزش عالی بخصوص برای نیروهای لیسانس شیمی فارغ التحصیل از دانشگاهها، نیاز به وجود مراکزی جهت آموزش های کاربردی و ایجاد مهارت های لازم در این قشر تحصیل کرده جهت ورود به بازار کار و صنایع تولید محصولات مختلف شیمیایی امری ضروری به نظر می رسید.      

                              
لذا بخش آموزشی شرکت دانش پژوهان خاتون ایرانیان ایجاد مرکزی جهت آموزشهای کاربردی لازم جهت تامین نیرو های متخصص و ماهر فارغ التحصیلان شیمیست برای اشتغال در صنایع آرایشی-بهداشتی، شوینده، رنگ و رزین ، پلاستیک و ...را سرلوحه امور محوله خود قرار داده است.
واحد آموزش های تخصصی و میان مدت شرکت خاتون ایرانیان تلاش بی وقفه ای نموده است که با شناسایی نیازهای آموزشی صنایع تولیدی کشور عزیزمان  و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و مشاوران متخصص و مجرب کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف اعم از مدیران ارشد صنایع تولیدی  و یا جویندگان مشاغل با تخصص شیمی برای کسب تجربه و مهارت های لازم جهت تصدی امور مختلف تولید با گرایش های مختلف طراحی و اجرا نماید.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

                                           
                                                 

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

ورودی غیرمعتبر

Invalid Input

 

 

 

فرم عضویت خبرنامه

  1. نام و نام خانوادگی(*)
    ورودی نامعتبر
  2. آدرس ایمیل(*)
    ورودی نامعتبر
  3. recaptcha(*)
    Invalid Input

درباره ما

" شرکت دانش پژوهان خاتون ایرانیان به منظور ایجاد پل ارتباطی بین شرکت های معتبر جهان و مصرف کنندگان داخلی در زمینه تامین مواد شیمیایی مورد مصرف در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی، رنگ و رزین، پلاستیک، پلیمر و محصولات PVC تاسیس گردیده است.

 

 

 

 

 

تلاش این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز منجر به ایجاد بخشهای مشاوره فنی در زمینه ارائه فرمولاسیون و ریز اطلاعات  دانش فنی، ماشین آلات و راه اندازی خط تولید، عیب یابی و رفع مشکلات  تولید شده است.

 

آدرس نمایندگی ها

تماس با ما

 

    همراه مدیریت:  09057574259   

تلفن های ثابت و فاکس:

۰۲۱۸۸۷۹۰۱۲۶

 ۰۲۱۸۸۸۵۷۲۶۸

 ۰۲۱۸۸۸۵۷۱۲۷

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

مستقر در پارک علم و فناوری تبریز

آدرس دفتر مرکزی:

 تهران خیابان گاندی جنوبی

خیابان21 ساختمان شماره ۱۱ واحد ۴